Munkatársaink

  • Keresés betűrendben
Profil keresés: Összes 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Barna József
cégvezető, ingatlanértékesítő
Szeged
Juhász Gyula u. 14.
+36 (70) 772-2711
ingatlan@ving.hu
Erdei Imre
ingatlanértékesítő
Szigetszentmiklós
Gyári út 4.
+36 (30) 739-0398
erdeiimre@ving.hu
Miklósné Zsóka
ingatlanértékesítő
Szeged
+36 (70) 340-7425
miklosne.zsoka@ving.hu
Maticsné Mária
ingatlanértékesítő
Szigetszentmiklós
+36 (70) 594-2857
matics.maria@ving.hu
Varró Éva
ingatlanértékesítő
Tárnok
+36 (30) 340-2636
varro.eva@ving.hu
Kukucska Zsolt
vezető ingatlanértékesítő
Szeged
+36 (30) 433-8291
kukucska.zsolt@ving.hu
Turai Mónika
ingatlanértékesítő
Szeged
+36 (70) 387-0132
turai.monika@ving.hu
Szegedi Adorján
ingatlanértékesítő
Szeged
+36 (20) 413-0085
szegedi.adorjan@ving.hu
Katona Zsuzsanna
ingatlanértékesítő
Szeged
+36 (70) 772-2711
katona.zsuzsanna@ving.hu
Garai Tünde
ingatlanértékesítő
Szigetszentmiklós
+36 (70) 654-0655
gtunde@ving.hu
Farkas Mária
ingatlanértékesítő
Budapest
+36 (70) 422-2567
farkas.marcsi@ving.hu
Selmeczky Gizella
ingatlanértékesítő, biztosítás
Szeged
+36 (30) 625-1413
selmeczky.gizella@ving.hu
Vida Gabriella
ingatlanértékesítő
Székesfehérvár
+36 (30) 330-2374
vida.gabriella@ving.hu
Czirják Györgyi
ingatlanértékesítő
Szigetszentmiklós
+36 (70) 546-2913
czirjak.gyorgyi@ving.hu
Szakács Katalin
ingatlanértékesítő
Zalaegerszeg
+36 (30) 756-3716
szakacs.katalin@ving.hu
Horváth Tamás
ingatlanértékesítő
Dorog
Esztergomi út 37. 1. em. 13.
+36 (70) 397-7185
horvath.tamas@ving.hu
Patocskai László
ingatlanértékesítő
Szeged
+36 (70) 631-1385
p.laszlo@ving.hu
Zahorecz Márta
ingatlanértékesítő
Orosháza
+36 (70) 342-8611
zahorecz.marta@ving.hu
Farkas Tamás
ingatlanértékesítő
Szeged
+36 (70) 940-2243
farkas.tamas@ving.hu
Farkas Zoltán
ingatlanértékesítő
Szeged
+36 (70) 434-2711
farkas.zoltan@ving.hu
Gálos Mariann
ingatlanértékesítő
Szigetszentmiklós
+36 (70) 327-7372
galos.mariann@ving.hu
Faragó Gyula
Budapest
+36 (30) 516-4006
farago.gyula@ving.hu
Tigyi István
ingatlanértékesítő
Szeged
+36 (30) 522-8268
itigyi@ving.hu
Barna József
ingatlanértékesítő
Szeged
+36 (70) 432-9242
barna.jozsef@ving.hu
Tóth Attila
ingatlanértékesítő
Szeged
+36 (30) 790-6219
toth.attila@ving.hu
Deákné Adrienn
ingatlanértékesítő
Szeged
+36 (30) 277-2060
deakne.adri@ving.hu
Bethlen Anita
ingatlanértékesítő
Szeged
+36 (20) 331-1393
bethlen.anita@ving.hu
Radó László
ingatlanértékesítő
Kaposvár
+36 (20) 954-2730
rado.laszlo@ving.hu
Skinti András
ingatlanértékesítő
Szigetszentmiklós
+36 (30) 755-1737
skinti.andras@ving.hu
Korcsolay Fruzsina
ingatlanértékesítő
Ráckeve
+36 (30) 691-8976
fruzsina@ving.hu
Szűcs Szilvia
ingatlanértékesítő
Szeged
+36 (30) 638-3175
szucs.szilvia@ving.hu
Bicski Hajnalka
ingatlanértékesítő
Szigetszentmiklós
+36 (30) 701-0350
bicskihajnalka@ving.hu
Koltai Béla
ingatlanértékesítő, építész tervező
Szeged
+36 (30) 269-3405
kb@ving.hu
Marosvölgyi Attila
ingatlanértékesítő
Pécs
+36 (70) 583-9459
marosvolgyi.attila@ving.hu
Varga Tibor
ingatlanértékesítő, építésztechnikus
Szeged
+36 (70) 322-9322
varga.tibor@ving.hu
Kinyik Erika
ingatlanértékesítő
Szeged
+36 (20) 390-3281
kinyik.erika@ving.hu
Zempléni Lilla
ingatlanértékesítő, értékbecslő
Székesfehérvár
+36 (70) 334-1080
lilla.zempleni@ving.hu
Mikó Erzsébet
ingatlanértékesítő
Szigetszentmiklós
+36 (30) 330-3042
miko.erzsebet@ving.hu
Lajos Éva
ingatlanértékesítő
Bükfürdő
+36 (70) 340-6036
lajos.eva@ving.hu
Molnár Péter
Energetikai tanúsítvány készítése
Szeged
6722 Szeged, Honvéd tér 5/b.
+36 (30) 299-0729
molnar.peter@method.hu
Dobozi Katalin
ingatlanértékesítő
Vecsés
+36 (20) 460-1366
dobozi.katalin@ving.hu
Összehasonlítandó hirdetések
Nincs ingatlan az összehasonlításhoz.
C
Cookie szabályzat
A cookie-k a böngészőjében tárolt fájlok amelyek böngészés közben segítik a felhasználói élményt. Amennyiben engedélyezi és egyben elfogadja az oldalunkhoz tartozó cookie-k használatát, kérem kattintson a gombra!